MOBİLE-LOGO

"Bizler, Ankara Bayan Kuaförü olarak uzun yıllar boyunca pek çok ünlü isme hizmet vermiş köklü bir firmayız. Ankara Bayan Kuaförü Daylight ile sınırları zorlayın."

Daylight

2021 SAÇ TRENDLERİ DAYLİGHT

Ankara bayan kuaförü kapsamında yer alan 2021 saç trendleri, kadınların havalı saçlara sahip olmasını sağlar. Her dönem, ön plana çıkan saç stilleri değişebilmektedir. Bu nedenle trendleri yakalayabilmek için modayı yakından takip etmek gerekir. Asimetrik kesimler, doğal kıvırcıklar, kızıl saçlar, kısa katlar; 2021 saç trendler arasında yer almaktadır.

Asimetrik Kesimler

Asimetrik kesimler dinamik bir görünüm için idealdir. Bu nedenle saçınızı asimetrik olacak şekilde kestirebilirsiniz. Ankara en iyi kuaför kapsamında, asimetrik kesimler yapılmakta ve çok özel saç modellerine ulaşılabilmektedir. Bir tarafı uzun, diğer tarafı ise daha kısa olan bu modellerde saç, hareketli bir görünüm elde eder. Marjinal bir görünüm için asimetrik kesimlerden faydalanabilirsiniz.

Kızıl Saçlar

Ankara bayan kuaförü kapsamında sunulan bir diğer model de kızıl saçlardır. Kızıl renk, bazı ten renklerinde oldukça özel bir görünüm sergiler. Bu nedenle kızıl saçlara olan ilgi son zamanlarda hızlı bir şekilde artmıştır. Radikal bir değişim için saç rengi için kızıl tercih edilebilir ve bu renk üzerinden boyama işlemi yapılabilir.

2020'nin En Tutkulu 35 Kızıl Saç Rengi ve Modelleri - Kıyafet Kombinleri

Doğal Kıvırcık

Doğal kıvırcık, sadeliği ve samimiliği ifade eder. Bu nedenle doğal kıvırcıkların 2021 saç trendleri arasında yer aldığı bilinmektedir. Ankara bayan kuaförü kapsamında bulunan doğal kıvırcıklar, çeşitli ekipmanlarla yapılabilir. Fakat doğuştan bukleli bir saça sahip kadınların da 2021 saç trendleri dahilinde çok şanslı olduğu da söylenebilmektedir.

Kıvırcık Saçlar için 4 Bakım Yağı Önerisi - Makyaj MAG

Kısa Katlar

Kısa katlar her daim moda bir saç stilidir. Çok havalı bir saç görünümü için saçta kısa katlar oluşturulur. Ankara bayan kuaförü dahilinde yer alan kısa katlar, klasik saç stillerinden sıkılanlar için oldukça ideal bir modeldir.

İçe ve Dışa Dönük Fönler

Özel günlerde estetik ve zarif bir görünüm için tercih sebebi olan içe ve dışa dönük fönler, Ankara bayan kuaförü dahilinde yer alan saç stilleri arasındadır. İri buklelerden sıkılan ve farklı bir model arayanlar için çok uygun olan içe ve dışa dönük fönler, estetik bir görünüm vadetmektedir. Ayrıca kolaylıkla yapıldığı için zamandan tasarruf sağlamaktadır.

Ankara’nın en iyi bayan kuaförü olan ve hizmet kalitesini standartların üzerine çıkaran Daylight Kuaför, uzman bir kadro ile faaliyetlerini sürdürmektedir. 2021 saç stili kapsamında çok özel modelleri uygulayarak kadınların estetik ve şık bir görünüm elde etmesini mümkün kılmaktadır. Profesyonel bir hizmet anlayışına sahip olan Daylight Kuaför, estetik saç modelleri başta olmak üzere pek çok konuda size yardımcı olacaktır.