MOBİLE-LOGO

"Bizler, Ankara Bayan Kuaförü olarak uzun yıllar boyunca pek çok ünlü isme hizmet vermiş köklü bir firmayız. Ankara Bayan Kuaförü Daylight ile sınırları zorlayın."

Daylight

Ankara bayan kuaförü daylight

Bahar Saç Modelleri

Bahar Saç Modeli

Ankara bayan kuaförü dahilinde oldukça şık ve hoş bahar saç modelleri yapılmaktadır. Bahar ayları, kadınların kendilerini keyifli hissetmek istediği aylar. Bu nedenle sıcak havalarda, bazı saç modelleri ön plana çıkmaktadır. Tarz sahibi kadınlar tarafından tercih edilen bu modeller, sıcak havalarda rahat ve konforlu bir şekilde hareket etmeyi de mümkün kılmaktadır. İşte bahar saç modelleri!

Geniş Örgü Stili

Sıcak havalar, genellikle saçların toplu bir şekilde kullanılmasına neden olmakta. Rahat hareket etmeyi mümkün kılan toplu saçlara ek olarak kısa saçlar da ön plana çıkmaktadır. Ankara bayan kuaförü tarafından uygulana geniş örgü stili, göz alıcı bir görünüm elde edilmesini mümkün kılmaktadır.

Örgüler, her zaman kişiye bir zariflik katar. Bu nedenle hem yaz hem de kış aylarında sıklıkla örgü modellerden yararlanıldığı görülmektedir. Ankara bayan kuaför dahilinde yer alan geniş örgü stili için belirli adımların uygulanması gerekmektedir.

Saçınızı arkadan oldukça geniş bir şekilde balık sırtı modelinde örün. Eğer örgü sıkı olursa istenilen saç stiline ulaşmak mümkün olmayacaktır. Dağınık ve estetik bir stil yakalamak için saçınızı ördükten sonra toka ile tutturun ve başka bir işlem yapmayın. Uçuş uçuş elbiseler üzerinde kullanılabilecek bu saç stili, göz alıcı bir görünüme ulaşılmasını mümkün kılmaktadır.

Ankara bayan kuaförü, geniş örgülü saç modeli.

Bahar Pony Saç Stili

Bahar pony saç stili, oldukça havalı bir görünüm için en ideal seçenekler arasındadır. Sıcak havalarda özel akşam yemekleri için bu saç modeli rahatlıkla kullanılabilir. Ankara bayan kuaförü tarafından yapılan modellerden biri olan bahar pony saç stili için ilk önce saçınızı at kuyruğu şeklinde bağlayın. Ardından renkli tokalarla kuyrukta boğumlar yapın. Yaptığınız boğumlar, at kuyruğunun çok daha havalı görünmesini sağlayacaktır.

Ankara bayan kuaförü, daylight. Bahar saç modelleri.

Örgülü Rulo Saç Stili

Ankara bayan kuaförü kapsamında yer alan bir diğer model de örgülü rulo saç stilidir. Saçı örerek rulo şekline getirerek oldukça zarif bir görünüm elde edebilirsiniz. Bahar coşkusunu yansıtma konusunda çok başarılı olan bu model, Ankara bayan kuaförü tarafından titiz bir şekilde yapılmaktadır.

Ankara’da profesyonel ekibi ile kurumsal bir hizmet vermekte olan Daylight Kuaför, bahar coşkusunu yansıtan saç modellerini kısa sürede yapmaktadır. Göz alıcı modeller, kadınların kendilerini her ortamda oldukça keyifli hissetmesini sağlayacaktır. Ankara’nın en iyi bayan kuaförü olmasından ötürü saç ile ilgili pek çok konuda destek alabilir, gittiğiniz her ortama tarzınızı götürmenin ve ön planda olmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Ankara bayan kuaförü, Daylight. Bahar saç modelleri.

Bahar saç modelleri, yaza girerken sıkça aratılan konulardan bir tanesidir. Baharda yapılabilecek saç modellerini sizlerle paylaştık. Baharda saçlarınıza renk katmak ve eşsiz bir görünüme sahip olmak için kuaför salonumuzu ziyaret edebilirsiniz.

https://daylightkuafor.com