MOBİLE-LOGO

"Bizler, Ankara Bayan Kuaförü olarak uzun yıllar boyunca pek çok ünlü isme hizmet vermiş köklü bir firmayız. Ankara Bayan Kuaförü Daylight ile sınırları zorlayın."

Daylight

Modaya Uygun Saç Kesimi

Modaya uygun saç kesimi için Ankara Bayan Kuaförü kapsamında gerçekleştirilen modaya uygun saç kesimi, trend kesimleri ifade eder. Pek çok kadın, çok daha güzel ve estetik bir görünüm için bu saç kesimlerine yönelmektedir. Klasik bob kesim, perde kaküller, lob kesim başta olmak üzere birçok kesim bu kategoride yer almaktadır. Ankara bayan kuaförü dahilinde yer alan kesimler, uzman ve deneyimli kişilerce uygulanmalıdır.

Klasik Bob Kesim

Son zamanların moda kesimlerinden biri olan Klasik Bob Kesim, havalı bir görünüm için idealdir. İkonik bir saç stili olduğu için marjinal bir görünüm isteyenler için oldukça idealdir. Çene hizasındaki boyu ile göz alıcı bir görünüm sunan Klasik Bob Kesim, özellikle yaz aylarında çok kullanışlıdır. Bu nedenle pek çok kadın, bu saç kesimine ilgi duymakta ve Ankara bayan kuaförü kapsamında sunulan modeli tercih etmektedir.

Perde Kaküller

En iyi kuaför Ankara kapsamında sunulan bir diğer model de perde kaküllerdir. Kakül, çok uzun süredir kadınlar arasında yaygın olarak kullanılan bir kesimdir. Genellikle geniş alınlı kadınlar kakül kullanarak havalı bir görünüm elde etmektedir. Kakül türlerinden biri olan perde kaküller, 70’li yıllarda moda idi.

Yüzün yanlarında kullanılan ve rahat bir kullanım sunan perde kaküller, alnın ortasını açıkta bırakır. Ankara bayan kuaförü kapsamında sunulan bir kakül modeli olarak perde kaküller, özellikle yaz aylarında rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Lob Kesim

Lob kesim, birçok kadın tarafından ilgi gören modellerden bir diğeri olarak ön plana çıkmaktadır. Orta boy bir saç isteyen kadınlara hitap eden Lob Kesim, pek çok ünlü tarafından kullanılmaktadır. Yaz aylarında rahat ve ferah bir kullanım sunan Lob Kesim, şık ve zarif bir görünüm elde etmek isteyen kadınlar için idealdir.

Mullet Saçlar

Mullet Saçlar, asi bir görünüm isteyen kadınlara sunulan saç kesim modelidir. Trend kesimler arasında yer aldığı için ilgi görmekte ve ön plana çıkmaktadır. Kısa saç modelleri arasında yer alan Mullet Saçlar, havalı bir saç modeli olarak bilinmekte olup özellikle ünlüler tarafından dikkatleri üzerine çekmektedir.

Ankara bayan kuaförü olarak hizmet veren Daylight Kuaför, hizmet kalitesi ile Ankara’nın en iyi kuaförüdür. Geniş bir kitleye seslenmekte ve uzman bir ekip ile kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Uzman ekibi ile modaya uygun saç kesimi konusunda sizlere destek olan Daylight Kuaför, kurumsal ve güvenilir hizmet sunmanın gururunu yaşamaktadır.

Daha fazlası için takipte kalın!

https://daylightkuafor.com/ankara-bayan-kuafor