MOBİLE-LOGO

"Bizler, Ankara Bayan Kuaförü olarak uzun yıllar boyunca pek çok ünlü isme hizmet vermiş köklü bir firmayız. Ankara Bayan Kuaförü Daylight ile sınırları zorlayın."

Gölgeli Saç

Ankara bayan kuaför birbirinden farklı gölgeli saç modelleriyle dikkat çeker. Saçını tamamen boyatmamak için ise ideal işlem gölge modelleridir. Saça yapılan gölge işlemi saçı çok daha canlı ve pürüzsüz gösterir. Bilindiği üzere kadınlar için saçın canlı ve parlak görünmesi çok önemlidir. Özellikle yaz aylarında ekstra canlılık için saç açtırma işlemleri tercih edilmektedir. Fakat bu işlemler saça daha fazla zarar verebilmektedir. Bu noktada yapılan gölge modelleri, oldukça kullanışlıdır. Saç rengine uygun gölge modelleri gönül rahatlığı ile tercih edilebilir.

Gölge, saçını tamamen boyatmak istemeyenler için oldukça idealdir. Saç diplerini sürekli boyatma ihtiyacı yoktur. Bu yüzden saçın kullanımı son derece konforlu olacaktır. Yapılacak olan gölge işlemi saçın rengiyle bağlantılı olarak belirlenir.

İsteğe bağlı olarak yapılacak olan gölge işlemi saç renginden farklı bir renkte de yapılabilir. Fakat en çok kullanılan yöntem saçın renginden açık tonlar tercih etmektir. Bu stil, çok daha doğal bir görünüm sağlar. Böyle bir görünümden yana olanlar için en uygun gölgeli saç modeli açık tonlardır.

Whatsapp Destek Hattı
Merhabalar Daylight Kuaför ile iletişime geçtiniz.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?