MOBİLE-LOGO

"Bizler, Ankara Bayan Kuaförü olarak uzun yıllar boyunca pek çok ünlü isme hizmet vermiş köklü bir firmayız. Ankara Bayan Kuaförü Daylight ile sınırları zorlayın."

Koyu Saç

Ankara bayan kuaför asla modası geçmeyen koyu saçların mimarıdır. Bilindiği üzere dönem dönem saç renginde açılmalar olabilir. Diğer yandan isteyerek de saç rengi açtırılabilir. Fakat bilinen bir gerçek vardır ki, koyu saçın modası hiçbir zaman geçmez. Koyu saç, farklı makyaj alternatifleriyle oldukça kullanışlıdır. Kişileri olduğundan daha çekici ve modern bir görünüme kavuşturur. Yaz kış fark etmeksizin gönül rahatlığı ile tercih edilebilir.

Koyu saçlar için, en iddialı saç renkleri denebilir. Koyu renk saça geçiş yapmak çoğu zaman risk gibi görünür. Fakat bir kere deneyince asla farklı bir renge geçilmediği de bilinen bir gerçektir. En özel günlerde, davetlerde ya da buluşmalarda tüm gözleri üzerine toplar. Son derece çarpıcı ve zarif bir görünüm yaratır. Üstelik bunu yaparken doğal görünümünden de taviz vermez.

Koyu saç, açık saça göre cildi daha aydınlık gösterir. Makyaja daha az gerek duyulur. Dolayısı ile kullanımı son derece konforludur. Aynı zamanda koyu saç girilen her ortamda bambaşka bir aura yaratır.

Whatsapp Destek Hattı
Merhabalar Daylight Kuaför ile iletişime geçtiniz.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?