MOBİLE-LOGO

"Bizler, Ankara Bayan Kuaförü olarak uzun yıllar boyunca pek çok ünlü isme hizmet vermiş köklü bir firmayız. Ankara Bayan Kuaförü Daylight ile sınırları zorlayın."

Saç Kuyruğu

Ankara bayan kuaför birbirinden modern saç kuyruğu modelleriyle dikkat çeker. At kuyruğu, modern görünüşünden taviz vermeyen kadınların gözdesidir. Şık bir kıyafetle de spor bir tarzla da anında uyum sağlar. Bu açıdan son derece kullanışlı bir model olduğu bilinir. Her daim kurtarıcı bir saç stili olarak kendini gösterir. At kuyruğu yüz şeklinde göre farklı şekillerde yapılabilir. Her kadının yüz şekline uygun olan bir model mevcuttur. Bu bağlamda epey bir çeşitlilik olduğu bilinir.

At kuyruğu dilendiği takdirde tepeden, ortadan ya da aşağıdan yapılabilir. Bu da aynı şekilde kişiye hangi model ya da modellerin yakıştığıyla alakalıdır. Tepeden yapılmış at kuyrukları daha spor bir görünüme sahiptir. Ortadan yapılan at kuyrukları spor şık bir duruş yaratır. Enseden yapılan at kuyruklarında ise oldukça şık bir imaj yaratılmış olur.

Yapılan at kuyruğunu hareketlendirmek amacıyla birkaç dokunuş yapılabilir. Hafif dalgalar yaparak daha hacimli bir görünüm sağlanabilmektedir. Pek çok saç kuyruğu modelinde bu yollara başvurarak çok daha şık bir tarz yaratılabilir.